Reprezentacja Polski: Paulo Sousa z dwoma wskazówkami dotyczącymi składu na mecz z Rosją

Reprezentacja Polski: Paulo Sousa z dwoma wskazówkami dotyczącymi składu na mecz z Rosją fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

We wtorek reprezentację Polski czeka mecz towarzyski z Rosją. W trakcie konferencji prasowej Paulo Sousa potwierdził, że w jedenastce nie będzie Roberta Lewandowskiego.

Dla biało-czerwonych będzie to pierwszy z dwóch sparingów przygotowujących zespół przed Mistrzostwami Europy.

- Jutrzejszy mecz oraz spotkanie z Islandią, mają pokazać jak najwięcej regularnej gry, czyli coś nad czym pracowaliśmy codziennie - przyznał dzisiaj Sousa, który poinformował, że w starciu z Rosjanami dostępu do bramki polskiego zespołu będzie bronił Łukasz Fabiański. Z przodu od pierwszej minuty na pewno nie zobaczymy z kolei Lewandowskiego.

Sousa został zapytany również między innymi o Arkadiusza Milika, który uszkodził łąkotkę i udał się na konsultacje medyczne do Hiszpanii.

- Do początku turnieju EURO musimy zrobić wszystko, żeby Arek mógł z nami zagrać. Jeśli to nie będzie możliwe, mamy plan, który zmieni trochę dynamikę zespołu. Na ten moment pracujemy jednak nad tym, aby Arek był zdolny do gry na EURO - przyznał selekcjoner reprezentacji.

Wtorkowy mecz z Rosją rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy