Reprezentacja Polski: Paulo Sousa z dwoma wskazówkami dotyczącymi składu na mecz z Rosją

Reprezentacja Polski: Paulo Sousa z dwoma wskazówkami dotyczącymi składu na mecz z Rosją fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

We wtorek reprezentację Polski czeka mecz towarzyski z Rosją. W trakcie konferencji prasowej Paulo Sousa potwierdził, że w jedenastce nie będzie Roberta Lewandowskiego.

Dla biało-czerwonych będzie to pierwszy z dwóch sparingów przygotowujących zespół przed Mistrzostwami Europy.

- Jutrzejszy mecz oraz spotkanie z Islandią, mają pokazać jak najwięcej regularnej gry, czyli coś nad czym pracowaliśmy codziennie - przyznał dzisiaj Sousa, który poinformował, że w starciu z Rosjanami dostępu do bramki polskiego zespołu będzie bronił Łukasz Fabiański. Z przodu od pierwszej minuty na pewno nie zobaczymy z kolei Lewandowskiego.

Sousa został zapytany również między innymi o Arkadiusza Milika, który uszkodził łąkotkę i udał się na konsultacje medyczne do Hiszpanii.

- Do początku turnieju EURO musimy zrobić wszystko, żeby Arek mógł z nami zagrać. Jeśli to nie będzie możliwe, mamy plan, który zmieni trochę dynamikę zespołu. Na ten moment pracujemy jednak nad tym, aby Arek był zdolny do gry na EURO - przyznał selekcjoner reprezentacji.

Wtorkowy mecz z Rosją rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy