Reprezentacja Polski: Rozpiska komentatorów na wrześniowe mecze w TVP

Reprezentacja Polski: Rozpiska komentatorów na wrześniowe mecze w TVP fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska przedstawiła rozpiskę komentatorów na najbliższe mecze reprezentacji.

Reprezentacja Polski rozegrała pierwsze mecze eliminacyjne w marcu. W trzech spotkaniach podopieczni Paulo Sousy zdobyli cztery punkty. Teraz czas na kolejne starcia. Biało-czerwoni zmierzą się z Albanią (Warszawa), San Marino (Serravalle) oraz Anglią (Anglią) 2, 5 i 8 września.

Wiemy już, że mecze te skomentują na antenie Telewizji Polskiej trzy różne pary, choć w dwóch zestawieniach głównym komentatorem będzie Jacek Laskowski. Przy spotkaniu z San Marino będzie on pracował z Marcinem Żewłakowem, a z Anglią - z Robertem Podolińskim.

Wcześniej jednak, przy okazji starcia z Albanią, usłyszymy Mateusza Borka i Kazimierza Węgrzyna.

Rozpiska komentatorów na wrześniowe mecze:

Polska - Albania, 2 września 20:45. Komentatorzy: Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn;
San Marino - Polska, 5 września 20:45. Komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow;
Polska - Anglia, 8 września 20:45. Komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy