Reprezentacja Polski: To on ma zostać powołany za Roberta Lewandowskiego | Zaskoczenie wśród bramkarzy

Reprezentacja Polski: To on ma zostać powołany za Roberta Lewandowskiego | Zaskoczenie wśród bramkarzy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński [Sportowefakty.wp.pl] | Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Kontuzja Roberta Lewandowskiego ma zaowocować powołaniem do reprezentacji Polski na październikowe mecze eliminacji Mistrzostw Europy 2024 dla Kamila Grosickiego - podaje Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Robert Lewandowski doznał kontuzji kostki w trakcie meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną a FC Porto i nie będzie do dyspozycji Michała Probierza na październikowe spotkania reprezentacji. To duży cios dla nowego selekcjonera, ale trzeba przyjąć zaistniałą sytuację i poradzić sobie bez kapitana drużyny narodowej.

Zdaniem Piotra Koźmińskiego w jego miejsce Probierz zdecydował się powołać Kamila Grosickiego z Pogoni Szczecin, którego pierwotnie miało nie być na liście

Nie jest to więc wymiana na innego środkowego napastnika, bo 35-latek występuje na skrzydle.

Doniesienia te potwierdza Tomasz Włodarczyk, a dodatkowo przekazał on informacje dotyczące bramkarzy. Oprócz Wojciecha Szczęsnego na spotkania z Wyspami Owczymi i Mołdawią mają zostać powołani Łukasz Skorupski oraz Bartłomiej Drągowski. Oznaczałoby to brak zaproszenia na zgrupowanie dla Kamila Grabary i Marcina Bułki. Można mówić o zaskoczeniach.

Mecze z wymienionymi wyżej rywalami odbędą się 12 i 15 października.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy