Reprezentacja Polski tuż przed Mistrzostwami Europy zagra z Islandią [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski tuż przed Mistrzostwami Europy zagra z Islandią [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Knattspyrnusambandið

Reprezentacja Polski w czerwcu przyszłego roku rozegra towarzyski mecz z Islandią.

Spotkanie potwierdziła islandzka federacja. Odbędzie się ono dokładnie 8 czerwca w Poznaniu.

Dla Polaków będzie to jeden z ostatnich etapów przygotowań do Mistrzostw Europy, gdzie czekają ich grupowe starcia ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją. Zaplanowano je na 14, 19 oraz 23 czerwca.

Z uwagi na przełożenie ME na przyszły rok terminarz meczów reprezentacji jest naprawdę napięty. W pierwszej części roku, w marcu, biało-czerwonych czekają już spotkania eliminacji Mistrzostw Świata z Węgrami, Andorą i Anglią.

Islandczycy plasują na 46. miejscu w rankingu FIFA. Na sześć dotychczasowych meczów z tym rywalem reprezentacja Polski wygrała pięć, a jeden zremisowała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy