Reprezentacja Polski: Wyznaczono komentatorów listopadowych meczów „Biało-Czerwonych” [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski: Wyznaczono komentatorów listopadowych meczów „Biało-Czerwonych” [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska wyznaczyła obsadę komentatorską nadchodzących spotkań reprezentacji Polski w eliminacji Mistrzostw Świata przeciwko Andorze i Węgrom.

Drużyna prowadzona przez Paulo Sousę jest już praktycznie pewna udziału w marcowych barażach o awans na mundial organizowany przez Katar.

W ostatnich dwóch meczach kwalifikacyjnych nie możemy sobie pozwolić jednak na pełne rozluźnienie, ponieważ poniesienie dwóch czy jednej porażki może nas mimo wszystko pozbawić dalszej walki o grę na Mistrzostwach Świata lub zepchnąć do grona zespołów nierozstawionych przed losowaniem par półfinałowych wspomnianych baraży.

W związku z tym reprezentacja Polski będzie dążyła do odniesienia dwóch przekonujących zwycięstw odpowiednio nad Andorą (12 listopada o godzinie 20:45) i Węgrami (15 listopada o godzinie 20:45).

Oba te starcia będziemy mogli tradycyjnie zobaczyć na TVP 1, TVP Sport, online w TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej TVP oraz Smart TV.

Telewizja Polska ujawniła już także obsadę komentatorską tych pojedynków. Pierwsze z nich skomentuje duet Mateusz Borek i Marcin Żewłakow. Z kolei drugie Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński.

Redakcja sportowa publicznego nadawcy przypomniała jednocześnie, że w trakcie listopadowej przerwy na mecze międzynarodowe odbędą się też dwa spotkania z udziałem reprezentacji Polski U-21 z Niemcami (12 listopada o godzinie 18:15) i Łotwą (16 listopada o godzinie 17:30) w ramach eliminacji Mistrzostw Europy U-21.

Te mecze skomentują natomiast odpowiednio Sławomir Kwiatkowski oraz Kazimierz Węgrzyn i Michał Zawacki oraz Andrzej Strejlau.

***

Reprezentacja Polski: Kadra na listopadowe mecze [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski U-21: Pięć zmian w kadrze Macieja Stolarczyka na listopadowe mecze [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy