Reprezentacja Polski zagra z Albanią na PGE Narodowym? „W tym przypadku użytkowanie stadionu jest zabronione”

Reprezentacja Polski zagra z Albanią na PGE Narodowym? „W tym przypadku użytkowanie stadionu jest zabronione” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Prawna | PAP

Reprezentacja Polski ma zmierzyć się z Albanią w ramach eliminacji do EURO 2024. Mecz ma odbyć się na PGE Narodowym, ale pod pewnym warunkiem. Przeszkodzić może... silny wiatr.

Reprezentacja Polski wkrótce rozpocznie zmagania w ramach eliminacji do EURO 2024. Najpierw podopieczni Fernando Santosa zmierzą się na wyjeździe z Czechami, by kilka dni później podjąć u siebie Albanię.

W kwestii tego drugiego starcia przez długi czas toczyła się dyskusja na temat gospodarza. Ostatecznie wygląda na to, że gospodarzem potyczki będzie Warszawa i PGE Narodowy.

- Tak jak informowaliśmy, wydaliśmy dzisiaj pozytywną decyzję na przeprowadzenie w dniu 27 marca imprezy masowej, czyli meczu Polska-Albania, na Stadionie Narodowym z zastrzeżeniami wynikającymi z decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego - powiedziała rzeczniczka ratusza, Monika Beuth.

O jakie zastrzeżenia chodzi? Okazuje się, że w organizacji meczu na PGE Narodowym może przeszkodzić... silny wiatr.

- W przypadku sztormowej prognozy silnego wiatru tj. powyżej 15 m/s. (wiatr średni 10-minutowy na wysokości 10 m nad terenem) użytkowanie stadionu w obszarze płyty i trybun jest zabronione - wyjaśnia Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Reprezentacja Polski zagra wprawdzie na PGE Narodowym, ale w innym miejscu odbędzie się 2 maja finał Pucharu Polski. To samo tyczy się meczu towarzyskiego, do którego dojdzie 16 czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy