Reprezentacja Polski: Znamy komplet sparingpartnerów przed Euro 2020

Reprezentacja Polski: Znamy komplet sparingpartnerów przed Euro 2020 fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził, że reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka przed Euro 2020 zmierzy się towarzysko z Finlandią, Ukrainą, Rosją oraz Islandią.

O tym, że biało-czerwoni zagrają z Ukrainą i Rosją wiedzieliśmy już wcześniej. Do grupy sparingpartnerów Polaków dołączyli Finowie i Islandczycy.

Terminarz prezentuje się następująco:
27 marca – Finlandia;
31 marca – Ukraina;
2 czerwca – Rosja;
9 czerwiec (ostatnie spotkanie przed Euro 2020) – Islandia.

Wkrótce poznamy lokalizacje wszystkich meczów.

Finlandia, Rosja i Ukraina już na pewno zagrają w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Dwie pierwsze reprezentacje będą rywalizowały w grupie B (są tam jeszcze Dania i Belgia). Ukraińcy trafili od grupy C i zmierzą się z Holandią, Austrią i zespołem z barażów.

Islandia zagra z kolei w ścieżce A barażów. O miejsce w grupie F Euro 2020 (grupa śmierci z Portugalią, Francją i Niemcami) powalczy tam z Rumunią, Bułgarią oraz Węgrami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy