Reprezentacja Polski: Znamy komplet sparingpartnerów przed Euro 2020

Reprezentacja Polski: Znamy komplet sparingpartnerów przed Euro 2020 fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził, że reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka przed Euro 2020 zmierzy się towarzysko z Finlandią, Ukrainą, Rosją oraz Islandią.

O tym, że biało-czerwoni zagrają z Ukrainą i Rosją wiedzieliśmy już wcześniej. Do grupy sparingpartnerów Polaków dołączyli Finowie i Islandczycy.

Terminarz prezentuje się następująco:
27 marca – Finlandia;
31 marca – Ukraina;
2 czerwca – Rosja;
9 czerwiec (ostatnie spotkanie przed Euro 2020) – Islandia.

Wkrótce poznamy lokalizacje wszystkich meczów.

Finlandia, Rosja i Ukraina już na pewno zagrają w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Dwie pierwsze reprezentacje będą rywalizowały w grupie B (są tam jeszcze Dania i Belgia). Ukraińcy trafili od grupy C i zmierzą się z Holandią, Austrią i zespołem z barażów.

Islandia zagra z kolei w ścieżce A barażów. O miejsce w grupie F Euro 2020 (grupa śmierci z Portugalią, Francją i Niemcami) powalczy tam z Rumunią, Bułgarią oraz Węgrami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy