2024-06-10 23:25:08; Aktualizacja: 2 tygodnie temu
Reprezentant Polski miażdżony po meczu z Turcją. „Istna tragedia. Chińska podróbka Glika...” Fot. Pawel Bejnarowicz / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Transfery.info

Reprezentacja Polski wygrała w meczu towarzyskim z Turcją. Z pewnością na PGE Narodowym nie najlepiej zaprezentował się Bartosz Salamon...

Ostatni test przed Mistrzostwami Europy już za podopiecznymi Michała Probierza. W drugim towarzyskim starciu pokonali Turków 2:1. Decydującą bramkę w ostatnich minutach zdobył Nicola Zalewskiego.

Wahadłowy AS Romy ponownie zasłużył na bardzo wysoką notę. Ponownie w kilku sytuacjach uratował nas Wojciech Szczęsny, choć przytrafiła mu się również gorsza chwila.

Dobrze zaprezentował się również Kacper Urbański, który zaczyna sobie poczynać coraz śmielej w narodowych barwach. Po drugiej stronie stoi Bartosz Salamon.

Defensor Lecha Poznań pojawił się na murawie po zmianie stron, zastępując Pawła Dawidowicza. Od tego momentu obrona „Biało-Czerwonych” stała się niepewna. On sam zgubił kilkukrotnie krycie, a w sytuacji bramkowej dla Turków piłka niefortunnie się od niego odbiła, co nie ułatwiło zadania Wojciechowi Szczęsnemu.

Już po kilku minutach po wejściu 33-latek powinien ujrzeć czerwoną kartkę. Bardzo brzydko potraktował swojego rywala, uderzając go otwartą dłonią w twarz. Z perspektywy zawodnika gospodarzy zakończyło się szczęśliwie, bo jedynie na żółtej kartce.

„Sprawia same problemy”, „Nie ma prawa wyjść na boisko na EURO”, „Trudno, żebyśmy mieli czyste konta, skoro na obronie mamy takich asów jak Salamon czy Bednarek”, „Chińska podróbka Glika w prime” - czytamy na Twitterze.