Rewolucja w obronie Chelsea? Trzy cele Sarriego

Rewolucja w obronie Chelsea? Trzy cele Sarriego fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Calciomercato

Zdaniem Calciomercato menedżer Chelsea, Maurizio Sarri, w najbliższych oknach transferowych będzie dążył do pozyskania dwóch obrońców.

Włoski szkoleniowiec objął ekipę „The Blues” przed rozpoczęciem sezonu. Jak na razie londyńczykom pod jego wodzą idzie bardzo dobrze. Co prawda przegrali oni mecz o Tarczę Wspólnoty z Manchesterem City (0:2), ale w Premier League zanotowali na razie komplet czterech zwycięstw.

Sarri ma swój pomysł na zespół i dotyczy to również ruchów transferowych w najbliższych oknach. Wszystko wskazuje na to, że spore zmiany czekają linię obrony. Londyn mogą opuścić bowiem Gary Cahill oraz David Luiz, których kontrakty wygasają 30 czerwca 2019 roku. Jednocześnie Sarri chciałby pozyskać dwóch defensorów grających na co dzień we Włoszech. Jego lista składa się z trzech nazwisk.

Były opiekun Napoli nie zrezygnował z chęci sprowadzenia Daniele Ruganiego z Juventusu. Chelsea starała się o niego przez kilka miesięcy, ale ostatecznie 24-latek został w Turynie.

Na liście Sarriego są również 23-letni Alessio Romagnoli i rok starszy Mattia Caldara z Milanu. Pierwszy występuje obecnie w Mediolanie z opaską kapitańską na ramieniu, drugi - trafił tam niedawno z Juventusu. Ich transfery również będą trudne do przeprowadzenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy