RMC Sport: Ancelotti trenerem PSG w sezonie 2013/2014

RMC Sport: Ancelotti trenerem PSG w sezonie 2013/2014
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: RMC Sport

Według francuskiego RMC Sport Carlo Ancelotti powiedział zawodnikom Paris Saint-Germain, że na pewno zostaje w klubie na kolejny sezon.

53-latek spotkał się także z prezydentem Nasserem Al-Khelaifim oraz dyrektorem sportowym Leonardo, oznajmił im, że nie ma zamiaru opuszczać PSG np. na rzecz Realu Madryt, który też zresztą miał od razu zostać poinformowany o przebiegu zdarzeń.

Co więcej, pod koniec przyszłego tygodnia włoski szkoleniowiec ma podpisać nową dwuletnią umowę z francuskim klubem. Wraz z przedłużeniem kontraktu wiązać się będzie oczywiście wyższa pensja.
 
Oficjalnie Ancelotti ma podzielić się z opinią publiczną swoimi zamiarami dopiero wówczas, gdy PSG sięgnie po mistrzostwo Francji. A może do tego dojść już dzisiaj. Paryżanie triumf potwierdzą, jeśli pokonają w Parku Książąt dwunaste w tabeli Valenciennes. Mecz rozpocznie się już o 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy