Ronaldinho nagrał filmik dla rodziny współwięźnia. „To mój kumpel z drużyny, mój napastnik, Pablo” [WIDEO]

Ronaldinho nagrał filmik dla rodziny współwięźnia. „To mój kumpel z drużyny, mój napastnik, Pablo” [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Globo Esporte

Przebywający w paragwajskim więzieniu Ronaldinho nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. Tym razem w sieci pojawił się filmik nagrany przez Brazylijczyka dla rodziny kolegi zza krat.

Ronaldinho przebywa w zakładzie znajdującym się na obrzeżach Asunción już od miesiąca. Przypomnijmy, że były gwiazdor Milanu czy Barcelony trafił tam razem ze swoim bratem w związku z posługiwaniem się przez nich fałszywymi paszportami. Od tamtej pory media regularnie przekazują informacje na jego temat. 40-latek wziął już udział w turnieju więziennym, a wiadomo, że grywa też z innymi osadzonymi w siatkonogę.

Teraz w sieci pojawił się filmik, na którym Ronaldinho jest razem z Pablo. Brazylijczyk nagrał go specjalnie dla rodziny współwięźnia.

- Witam całą rodzinę Moraes. Jestem tutaj z moim kolegą z drużyny, moim napastnikiem, Pablo. Cóż… Gra bardzo dobrze. Trzymamy się razem. Wkrótce znowu idziemy pograć - powiedział Ronaldinho.

Jak pisze Globo Esporte, tym więźniem jest Pablo César Moraez (lub Morales - nie zostało to potwierdzone). Za kratki trafił on we wrześniu zeszłego roku. Policjanta oskarżono o zapewnianie ochrony handlarzom narkotyków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy