Rugani z ważnym apelem do kibiców. „Wzywam wszystkich do przestrzegania zasad”

Rugani z ważnym apelem do kibiców. „Wzywam wszystkich do przestrzegania zasad” fot. Daniele Rugani I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daniele Rugani (Twitter)

Daniele Rugani zakażony koronawirusem zaapelował do wszystkich osób, aby przestrzegały wprowadzonych zasad w celu uniknięci dalszego rozpowszechnienia się groźnej choroby.

Juventus poinformował w środowy wieczór o pozytywnym wyniku testów na obecności koronawirusa u Daniele Ruganiego. Obrońca aktualnych mistrzów Włoch został już poddany leceniu oraz kwarantannie podobnie, jak pozostali członkowie zespołu oraz pracownicy drużyny, którzy mieli ostatnio z nim kontakt.

Klub stwierdził, że 25-letni piłkarz przechodzi chorobę bezobjawowo i czuje się dobrze. Ten stan rzeczy za pośrednictwem Twittera potwierdził sam zainteresowany i zaapelował do wszystkich osób o przestrzeganie wprowadzonych zasad.

„Czytaliście wiadomości, więc chcę zapewnić wszystkich, którzy się o mnie martwią, że nic mi nie jest. Wzywam wszystkich do przestrzegania zasad, bo ten wirus jest bezobjawowy. Zróbmy to dla siebie, naszych bliskich i wszystkich wokół nas” - napisał Rugani.

Włochy są największym ogniskiem występowania koronawirusa na Starym Kontynencie. Z jego powodu śmierć poniosło już blisko tysiąc osób zamieszkujących Półwysep Apeniński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy