Rugani zarażony koronawirusem

Rugani zarażony koronawirusem fot. Daniele Rugani I Instagram
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Juventus

Juventus potwierdził, że Daniele Rugani zaraził się koronawirusem.

Włoski klub zapewnił, że rozpoczęto wszelkie procedury związane z kwarantanną i rozpoznaniem wszystkich ludzi, którzy mieli w ostatnim czasie kontakt z Ruganim.

Sam obrońca czuje się dobrze, a wirus nie wywołał u niego symptomów.

25-latek siedział na ławce rezerwowych w niedzielę, gdy Juventus mierzył się z Interem. Do hitu Serie A doszło już bez udziału publiczności.

Włochy to obecnie jedno z najbardziej cierpiących w wyniku koronawirusa państw świata. W wyniku epidemii zmarło już 827 osób, a w stanie ciężkim znajduje się 1028 ludzi.

To drugi profesjonalny piłkarz zarażony koronawirusem. Wcześniej potwierdzono infekcję u Timo Hübersa, piłkarza Hannoveru. U niego również nie pokazały się symptomy. Błyskawiczna kwarantanna domowa pozwoliła jednak na brak zachorowań u kolegów z drużyny czy członków sztabu niemieckiego drugoligowca.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy