Ryan Bertrand odchodzi z Southampton [OFICJALNIE]

Ryan Bertrand odchodzi z Southampton [OFICJALNIE] fot. FA
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Southampton

Ryan Bertrand po sezonie pożegna się z Southampton.

Kontrakt lewego obrońcy ze „Świętymi” jest ważny do 30 czerwca i nie zostanie przedłużony. „Choć spędzony wspólnie czas zawsze będzie miło wspominany, klub i Ryan doszli do wniosku, że nadszedł moment, by z wzajemnym szacunkiem rozstać się i podążyć swoimi ścieżkami” - napisały władze Southampton w komunikacie, serdecznie dziękując Bertrandowi za współpracę.

Anglik zawitał na St Mary’s Stadium w 2014 roku, początkowo będąc tam tylko wypożyczony z Chelsea. Niedługo po tym działacze Southampton zdecydowali się go wykupić. 31-latek rozegrał do tej pory 240 meczów w koszulce „Świętych”, notując osiem trafień i 20 asyst.

W obecnym sezonie Bertrand wybiegał na boiska Premier League 29 razy, a w sumie zaliczył 34 występy.

Boczny defensor nie narzeka na brak zainteresowania. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Goal.com kontaktowały się z nim Arsenal (chciał go pozyskać już zimą), Milan oraz AS Monaco. Zapytanie miał złożyć również Manchester City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy