Ryan Fraser na wylocie z Newcastle United. Szykuje się transfer w ramach Premier League

Ryan Fraser na wylocie z Newcastle United. Szykuje się transfer w ramach Premier League fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Telegraph

Newcastle United jest skore, by sprzedać Ryana Frasera - informuje „The Telegraph”. Zainteresowanie nim przejawiają Southampton oraz Brentford.

Newcastle United to prawdopodobnie największa rewelacja tego sezonu Premier League. Zespół, którego menedżerem jest Eddie Howe, plasuje się bowiem w tabeli na trzecim miejscu i ma realna szanse na awans do Ligi Mistrzów i medal ligi angielskiej.

Wiele jednak będzie zależało od tego, jak ekipa „Srok” będzie prezentowała się w rundzie wiosennej. Czy na St James' Park trafią w styczniu nowe twarze?

Klubowe władze tonują w tej kwestii nastroje i twierdzą, że jeśli miałoby do czegokolwiek dojść, to najpierw ktoś musi odejść. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom finansowego fair play.

W związku z tym wkrótce z drużyną może pożegnać się Ryan Fraser, o czym informuje „The Telegraph”.

28-latek trafił do Newcastle United z Bournemouth we wrześniu 2020 roku. Choć wiązano z nim duże nadzieje, to on wielkiej furory nie zrobił. Eddie Howe chce się go zatem pozbyć.

Fraser pomimo gorszego okresu nie powinien mieć kłopotów ze znalezieniem dla siebie nowego pracodawcy. Zainteresowanie nim przejawiają bowiem dwa zespoły Premier League, a są nimi Southampton oraz Brentford.

Szkot rozegrał w tym sezonie osiem meczów, a kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy