Ryszard „El Barbero” Forbrich. „Marca” pisze o skandalu wokół Czesława Michniewicza

Ryszard „El Barbero” Forbrich. „Marca” pisze o skandalu wokół Czesława Michniewicza fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Można było spodziewać się, że kontrowersje wokół Czesława Michniewicza podchwycą również zagraniczne media. Zrobiła to „Marca”.

Od artykułu Szymona Jadczaka na temat kontaktów selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza z Ryszardem Forbrichem opublikowanego na Wp.pl minęło 10 dni. Chociaż część czytelników zarzuciła jego autorowi to, że nie ma w nim nic, o czym nie było wiadomo już wcześniej, dziennikarz wywołał nim naprawdę duże zamieszanie. Echa odświeżonej afery trafiły również poza granice naszego kraju.

O całej sprawie pisze meksykański oddział „Marki”. Autor skreślił pokrótce to, co przekazał Jadczak, nie pomijając 591 kontaktów telefonicznych między Michniewiczem a Forbrichem odnotowanych pomiędzy 2003 a 2005 rokiem i w sumie 27 godzin rozmów.

Ryszard Forbrich w artykule „Marki” to nie „Fryzjer”, tylko „El Barbero”. Przedstawiony został jako „capo del fútbol”, a więc szef piłkarskiej mafii w naszym kraju. Meksykanie podkreślają, że sprawa nie jest nowa, ale ostatnie teksty wzbudziły nad Wisłą wiele kontrowersji.

Meksyk będzie grupowym rywalem reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Katarze. W grupie C są jeszcze Argentyna i Arabia Saudyjska.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy