2024-10-03 20:03:23; Aktualizacja: 2 godziny temu
Rywal docenił! Jednoznaczny gest bramkarza Realu Betis do kibiców Legii Warszawa Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko Źródło: FotoPyK

Legia Warszawa do przerwy prowadzi z Realem Betis 1-0 i zasługuje na pochwały. To samo tyczy się kibiców stołecznego klubu, których docenił bramkarz andaluzyjskiej drużyny, Adrian - informuje FotoPyK.

Legia Warszawa w ostatnich tygodniach rozczarowuje, dlatego też rzecz jasna nie była faworytem w starciu z dużo bardziej doświadczonym Realem Betis. Piłkarze ze stolicy już rok temu pokazali jednak, że w Europie są w stanie rywalizować jak równy z równym praktycznie przeciwko każdej drużynie. Na rozkładzie mieli przecież między innymi Aston Villę.

Nowy sezon również rozpoczyna się przy Łazienkowskiej pozytywnie. Od 23. minuty piłkarze prowadzeni przez Gonçalo Feio prowadzą bowiem z drużyną wywodzącą się z Andaluzji w stosunku 1-0. Dośrodkowanie Rúbena Vinagre na bramkę zamienił bowiem Steve Kapuadi.

Postawa piłkarzy to niejedyny pozytywny akcent tego dnia. Na pochwały zasługują też kibice. Ci najpierw popisali się spektakularną oprawą, natomiast później przez całą pierwszą połowę dopingowali swoich pupili z całych sił.

To znalazło uznanie nawet w szeregach gości. Docenił to schodzący na przerwę golkiper przyjezdnych, 37-letni Adrian.

„Bramkarz Betisu, po zakończeniu pierwszej połowy, jednoznacznym gestem w stronę Żylety docenił jej postawę” - napisał na Twitterze FotoPyK.