Sadlok piłkarzem Wisły Kraków

Sadlok piłkarzem Wisły Kraków
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Gazeta Krakowska

Maciej Sadlok będzie nowym piłkarzem Wisły Kraków. Zawodnik Ruchu Chorzów ma podpisać kontrakt jeszcze w tym tygodniu.

Jak podaje "Gazeta Krakowska",  były reprezentant Polski zamierza rozwiązać za porozumieniem stron obowiązującą umowę z "Niebieskimi" i parafować kontrakt z klubem z Krakowa.

"Biała Gwiazda" od kilku tygodni rozglądała się nowym lewym obrońcą. Wcześniej do gry pod Wawelem przymierzany był Florent Hanin oraz Giorgi Popchadze. Włodarze Wisły zdecydowali się jednak na wariant "polski".

Tym samym, Sadlok będzie trzecim zawodnikiem, który zamieni Chorzów na Kraków. Wcześniej Wisła pozyskała Macieja Jankowskiego i Michał Buchalika.

W poprzednim sezonie Sadlok rozegrał osiem spotkań ligowych w barwach Ruchu Chorzów. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy