Sancho w Liverpoolu? Hamann: „The Reds” są bardzo zainteresowani

Sancho w Liverpoolu? Hamann: „The Reds” są bardzo zainteresowani fot. Borussia Dortmund
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport I Goal.com

Dietmar Hamann zasugerował, że Liverpool może powalczyć o podpis Jadona Sancho.

Błyszczący w barwach Borussii Dortmund 19-letni skrzydłowy od pewnego czasu znajduje się na celownikach wielu europejskich zespołów. Władze BVB nie chcą rozstawać się z Anglikiem, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, że kilka klubów jest w stanie zagwarantować mu znacznie lepsze warunki finansowe. Wśród nich znajduje się Liverpool.

- Słyszałem, że „The Reds” są bardzo zainteresowani zakontraktowaniem Sancho. Potrafię sobie wyobrazić, że latem będą jednym z głównych pretendentów do jego pozyskania - przyznał grający w przeszłości w Liverpoolu Hamann.

- On jest z Manchesteru City, ale nie wiem, czy tam wróci. Jednocześnie może utrudnić to przenosiny do Manchesteru United. W jego kontrakcie nie ma klauzuli wykupu, więc można przypuszczać, że jeśli BVB zażąda astronomicznej kwoty, do żadnego transferu nie dojdzie.

- Na rynku nie ma wielu zawodników mogących realnie wzmocnić ofensywę Liverpoolu. Nie wiem, czy Sancho jest takim graczem. Jeśli któryś z podstawowych atakujących „The Reds” jednak odejdzie, może być idealną opcją - powiedział Niemiec.

Bilans Sancho z tego sezonu to 11 występów, cztery trafienia i siedem asyst. Ostatnio Anglikowi przytrafiła się mała wpadka. Skrzydłowy z opóźnieniem wrócił do Dortmundu ze zgrupowania reprezentacji, za co został ukarany.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy