Santa Cruz w Blackburn?

Santa Cruz w Blackburn?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Menedżer Blackburn Rovers - Mark Hughes liczy, że w najbliższych dniach jego zespół zasili napastnik Bayernu Monachium - Roque Santa Cruz. Odejście Paragwajczyka, po tym jak niemiecki klub pozyskał Toniego oraz(...)

Menedżer Blackburn Rovers - Mark Hughes liczy, że w najbliższych dniach jego zespół zasili napastnik Bayernu Monachium - Roque Santa Cruz. Odejście Paragwajczyka, po tym jak niemiecki klub pozyskał Toniego oraz Klose, jest przesądzone. Bawarczycy przyznali, że zatrudnieniem snajpera zainteresowane są dwa angielskie zespoły (tym drugim jest prawdopodobnie Manchester City) oraz FC Porto.

Jeśli transfer doszedłby do skutku, Santa Cruz stałby się drugim napastnikiem pozyskanym tego lata przez Hughes'a. Wcześniej z angielskim klubem związał się reprezentant Holandii U-21 - Marco Rigters.
Więcej na temat: Anglia Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy