Santiago Arias w Premier League?!

Santiago Arias w Premier League?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Antena 2 | Marca

Atlético Madryt może wkrótce rozstać się z Santiago Ariasem. Jednym z możliwych kierunków przeprowadzki Kolumbijczyka jest Premier League, a konkretnie Everton.

28-latek został sprowadzony do stolicy Hiszpanii latem 2018 roku i o ile w pierwszym sezonie miał zapewnione miejsce w podstawowym składzie, w bieżącej kampanii pod tym względem nie jest już tak kolorowo. Prawy defensor brał udział w zaledwie jedenastu meczach swojej drużyny, co tylko pokazuje, że Diego Simeone zdecydowanie bardziej ufa ściągniętemu nie tak dawno Kieranowi Trippierowi, a nie można zapominać o Šime Vrsaljko. Chorwat uporał się już z problemami zdrowotnymi i wszyscy w „Los Rojiblancos” mocno w niego wierzą.

Mając to wszystko na uwadze, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się rozstanie z Santiago Ariasem. O takiej możliwości od dłuższego czasu rozpisują się hiszpańskie media, a teraz kolumbijska Antena 2 podaje, że los zawodnika jest właściwie przesądzony.

Z tego powodu coraz głośniej o możliwych opcjach dla 53-krotnego reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej. Rodzime media podają, że jedną z nich jest przeprowadzka do Premier League. Zainteresowanie Kolumbijczykiem wykazuje bowiem Carlo Ancelotti, menedżer Evertonu, który już ponad półtora roku temu próbował ściągnąć go do SSC Napoli, skądinąd włoski klub także ma go na swojej liście życzeń. Podobnie jak Inter Mediolan. Arias nie powinien mieć zatem problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy.

Atlético Madryt na angaż 28-latka wyłożyło 11 milionów euro, a zważywszy na fakt, że jego umowa wygasa dopiero 30 czerwca 2023 roku, z pewnością Hiszpanie chcieliby przynajmniej odzyskać zainwestowane pieniądze. Z wyłożeniem takiej kwoty problemów nie powinni mieć „The Toffees”, którzy wydają się być faworytem do pozyskania doświadczonego gracza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy