Santiago Arias w Premier League?!

Santiago Arias w Premier League?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Antena 2 | Marca

Atlético Madryt może wkrótce rozstać się z Santiago Ariasem. Jednym z możliwych kierunków przeprowadzki Kolumbijczyka jest Premier League, a konkretnie Everton.

28-latek został sprowadzony do stolicy Hiszpanii latem 2018 roku i o ile w pierwszym sezonie miał zapewnione miejsce w podstawowym składzie, w bieżącej kampanii pod tym względem nie jest już tak kolorowo. Prawy defensor brał udział w zaledwie jedenastu meczach swojej drużyny, co tylko pokazuje, że Diego Simeone zdecydowanie bardziej ufa ściągniętemu nie tak dawno Kieranowi Trippierowi, a nie można zapominać o Šime Vrsaljko. Chorwat uporał się już z problemami zdrowotnymi i wszyscy w „Los Rojiblancos” mocno w niego wierzą.

Mając to wszystko na uwadze, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się rozstanie z Santiago Ariasem. O takiej możliwości od dłuższego czasu rozpisują się hiszpańskie media, a teraz kolumbijska Antena 2 podaje, że los zawodnika jest właściwie przesądzony.

Z tego powodu coraz głośniej o możliwych opcjach dla 53-krotnego reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej. Rodzime media podają, że jedną z nich jest przeprowadzka do Premier League. Zainteresowanie Kolumbijczykiem wykazuje bowiem Carlo Ancelotti, menedżer Evertonu, który już ponad półtora roku temu próbował ściągnąć go do SSC Napoli, skądinąd włoski klub także ma go na swojej liście życzeń. Podobnie jak Inter Mediolan. Arias nie powinien mieć zatem problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy.

Atlético Madryt na angaż 28-latka wyłożyło 11 milionów euro, a zważywszy na fakt, że jego umowa wygasa dopiero 30 czerwca 2023 roku, z pewnością Hiszpanie chcieliby przynajmniej odzyskać zainwestowane pieniądze. Z wyłożeniem takiej kwoty problemów nie powinni mieć „The Toffees”, którzy wydają się być faworytem do pozyskania doświadczonego gracza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy