Scaloni odpowiada Di Marii: Nieobecni powinni wspierać drużynę

Scaloni odpowiada Di Marii: Nieobecni powinni wspierać drużynę fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: goal.com

Lionel Scaloni odniósł się do krytyki, która spadła na niego ze strony Ángela Di Maríi, po tym, jak nie powołał go na najbliższe mecze kadry.

Selekcjoner reprezentacji Argentyny, Lionel Scaloni ogłosił w ostatnich dniach listę powołanych na najbliższe mecze kadry z Ekwadorem i Boliwią. Zabrakło w niej miejsca między innymi dla Ángela Di Maríi.

32-latek był zdziwiony decyzją szkoleniowca, czemu dał upust w mediach, o czym pisaliśmy tutaj.

Teraz do sprawy postanowił odnieść się sam Scaloni.

- Przed nikim nie zamykam drzwi. Mogę rzec, że sytuacja jest wręcz odwrotna. Reprezentacja jest przecież dla wszystkich, którzy prezentują określone umiejętności. To, że nie ma go w tej chwili w kadrze, nie oznacza, że został skreślony — powiedział.

- Mam nadzieję, że jeśli jakiś piłkarz nie otrzyma powołania, to nie będzie od razu rezygnował z reprezentacji. Nieobecni powinni wspierać zespół - dodał.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy