Schweinsteiger zaprasza „Ibrę” do MLS. „To jeden z najlepszych zawodników, z jakim grałem”

Schweinsteiger zaprasza „Ibrę” do MLS. „To jeden z najlepszych zawodników, z jakim grałem”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manchester Evening News I Squawka

Bastian Schweinsteiger w samych superlatywach wypowiedział się o Zlatanie Ibrahimoviciu, a także skomentował jego potencjalne przenosiny do MLS.

Niemiec był klubowym kolegą „Ibry” przez kilka ostatnich miesięcy. Dla obu zawodników ten okres w Manchesterze United był jednak kompletnie różny. Szwed, który obecnie jest kontuzjowany, błyszczał w zasadzie od początku sezonu. Schweinsteiger z kolei nie znalazł uznania w oczach José Mourinho, który w pewnym momencie usunął go nawet z kadry pierwszej drużyny. Przejście do Chicago Fire było dla niego bardzo rozsądnym wyjściem.


Od pewnego czasu Ibrahimović też jest łączony z przenosinami za Ocean. Jak uważa „Schweini”, byłby to naprawdę dobry pomysł. - Zawodnicy jego pokroju są bardzo ważni dla takich lig jak MLS - powiedział Niemiec.


- Być może on jest trochę za bardzo ekscentryczny, ale mam wrażenie, że czasami zachowuje się tak celowo. Biorąc pod uwagę wyłącznie klasę piłkarską, jest jednym z najlepszych zawodników, z jakim grałem.

- To wielki profesjonalista, który daje mnóstwo jakości na murawie - dodał Schweinsteiger, który w czterech dotychczasowych występach w MLS dwukrotnie trafił do siatki. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy