Schweinsteiger zaprasza „Ibrę” do MLS. „To jeden z najlepszych zawodników, z jakim grałem”

Schweinsteiger zaprasza „Ibrę” do MLS. „To jeden z najlepszych zawodników, z jakim grałem”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manchester Evening News I Squawka

Bastian Schweinsteiger w samych superlatywach wypowiedział się o Zlatanie Ibrahimoviciu, a także skomentował jego potencjalne przenosiny do MLS.

Niemiec był klubowym kolegą „Ibry” przez kilka ostatnich miesięcy. Dla obu zawodników ten okres w Manchesterze United był jednak kompletnie różny. Szwed, który obecnie jest kontuzjowany, błyszczał w zasadzie od początku sezonu. Schweinsteiger z kolei nie znalazł uznania w oczach José Mourinho, który w pewnym momencie usunął go nawet z kadry pierwszej drużyny. Przejście do Chicago Fire było dla niego bardzo rozsądnym wyjściem.


Od pewnego czasu Ibrahimović też jest łączony z przenosinami za Ocean. Jak uważa „Schweini”, byłby to naprawdę dobry pomysł. - Zawodnicy jego pokroju są bardzo ważni dla takich lig jak MLS - powiedział Niemiec.


- Być może on jest trochę za bardzo ekscentryczny, ale mam wrażenie, że czasami zachowuje się tak celowo. Biorąc pod uwagę wyłącznie klasę piłkarską, jest jednym z najlepszych zawodników, z jakim grałem.

- To wielki profesjonalista, który daje mnóstwo jakości na murawie - dodał Schweinsteiger, który w czterech dotychczasowych występach w MLS dwukrotnie trafił do siatki. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy