Sead Kolašinac o krok od odejścia z Arsenalu. Porozumienie coraz bliżej

Sead Kolašinac o krok od odejścia z Arsenalu. Porozumienie coraz bliżej fot. daykung / Shutterstock.com
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Bild

Sead Kolašinac najprawdopodobniej przed 5 października, czyli dniem wyznaczającym koniec okna transferowego, odejdzie z Arsenalu. Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Bośni i Hercegowiny przeniesie się do Bayeru Leverkusen.

27-latek zbliża się już do porozumienia z Bayerem. Lekki problem stanowi jego obecne wynagrodzenie w Arsenalu w wysokościu dziewięciu milionów euro za sezon, jednak według „Bilda” strony wkrótce powinny się dogadać. Do transakcji powinno dojść na zasadzie transferu definitywnego, na mocy którego londyńczycy zainkasowaliby 10 milionów euro.

Bayer czuje się pewnie pod względem finansowym ze względu na sprzedaże Kaia Havertza oraz Kevina Vollanda. Zainkasowane za ten duet ponad 100 milionów euro każe myśleć optymistycznie o ostatnich dniach okna.

Kolašinac przeniósł się do Premier League z Schalke 04 latem 2017 roku na zasadzie wolnego transferu. Ostatnio jego pozycja w zespole uległa znacznego osłabieniu, jednak udało mu się do tej pory zgromadzić już pięć bramek i 15 asyst w 107 meczach w barwach „Kanonierów”.

Klub z Leverkusen w trwającym oknie przeprowadził do tej pory zaledwie trzy transfery, pozyskując Lennarta Grilla, Santiago Ariasa oraz Patrika Schicka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy