Sébastien Haller dał „zielone światło”. Transfer do Premier League tuż-tuż!

Sébastien Haller dał „zielone światło”. Transfer do Premier League tuż-tuż!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: France Football

West Ham United obrał sobie za cel Sébastiena Hallera, który jednak początkowo wzbraniał się przed przenosinami do klubu niemogącego zagwarantować mu gry w Lidze Mistrzów. Ostatecznie Francuz miał zmienić zdanie.

Włoskie media już dwa dni temu informowały, że po fiasku w sprawie angażu Maxiego Gómeza, „Młoty” skupiają się na pozyskaniu Sébastiena Hallera. I choć wypracowano porozumienie z Eintrachtem Frankfurt, zawodnik odrzucił możliwość przenosin do przedstawiciela Premier League. 

Powodem takiego obrotu spraw był fakt, że Francuzowi marzy się gra w Lidze Mistrzów, czego z kolei West Ham United na ten moment nie może mu zagwarantować. Ostatecznie, jak przekazało „France Football”, środkowy napastnik zmienił zdanie. W efekcie ruszyły rozmowy na temat jego kontraktu indywidualnego.

Warto dodać, że już wcześniej informowano o propozycji podpisania porozumienia wiążącego obie strony do 30 czerwca 2024 roku.Natomiast sam transfer ma zamknąć się w kwocie 40 milionów euro.

Podczas ubiegłej kampanii 25-latek wystąpił w 41 spotkaniach, strzelił 20 goli i posłał 12 kluczowych podań. Wcześniej o byłego młodzieżowego reprezentanta „Trójkolorowych” zabiegał m.in. Manchester United.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy