Seedorf pośrednikiem w transferze! Szykują się przenosiny do Włoch

Seedorf pośrednikiem w transferze! Szykują się przenosiny do Włoch
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Sambafoot

Clarence Seedorf pośredniczy w rozmowach w sprawie transferu lewego obrońcy Santosu, Zeci.

Zeca to 21-letnia wschodząca gwiazda Santosu. Młody zawodnik regularnie wychodzi w podstawowym składzie brazylijskiego klubu i prezes Modesto Roma Júnior nie wyobraża sobie drużyny bez niego. Pracodawcy w Europie szuka mu jednak jego agencja, OTB Sports.

Przedstawiciele piłkarza zgłosili się po pomoc do byłego zawodnika i trenera Milanu, Clarence'a Seedorfa. Holender ma sporo kontaktów we włoskim futbolu i miałby pilotować transfer obrońcy. Co ciekawe, pomimo tego, że dwa kluby złożyły mu oferty, sam zainteresowany nie pali się do przenosin.

- Chciałbym tu zostać. To prawda, miałem propozycje. Wpłynęły zarówno do mnie, jak i do klubu, ale drużyna przechodzi teraz dobry okres. Oferty to normalna sprawa - mówi Zeca.

Obrońca chciałby zagrać na Igrzyskach Olimpijskich w Rio w barwach "Canarinhos" i wolałby nie zmieniać otoczenia przed turniejem. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy