Sensacyjna przeprowadzka Gabigola? „Przepis na sukces”

Sensacyjna przeprowadzka Gabigola? „Przepis na sukces”
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tutto Mercato Web

Gabriel Barbosa budzi zainteresowaniu kilkunastu klubów, a wśród nich znajduje się podobno Liverpool.

Brazylijczyk latem przeniósł się do Interu, ale nie tak wyobrażał sobie swe początki w Mediolanie. Jego bilans występów zamyka się na zaledwie 16 rozegranych minutach w Serie A. 

Niepowodzenia 20-latka są głośno analizowane w mediach. Jego gotowość do gry publicznie krytykowali Frank De Boer i Stefano Pioli. Piłkarza broni natomiast agent, który nie wyklucza zimowej ewakuacji.

Kolejka chętnych po Gabigola stale się powiększa. Pomocną dłoń wyciągają do reprezentanta kraju kluby z ojczyzny, proponujące wypożyczenie i regularne występy. Włosi chcieliby jednak znaleźć mu dobrą ekipę w Europie.

Jedną z ciekawszych opcji stanowi Las Palmas, gdzie piłkarz miałby też ułatwioną aklimatyzację. "Tuttomercatoweb" zdradza jednak jeszcze jedną - zaskakującą opcję.

Otóż sytuację Gabriela monitorują ponoć również wysłannicy Liverpoolu. "The Reds" znają doskonale potencjał zawodnika i mają wkrótce zgłosić się ze swą ofertą, licząc na powtórkę z transferu Philippe Coutino, który po problemach w Interze znakomicie odnalazł się w Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy