Sergio Busquets ma oferty z pięciu klubów

Sergio Busquets ma oferty z pięciu klubów fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ferran Martínez [Mundo Deportivo]

Sergio Busquets nie podjął jeszcze decyzji dotyczącej swojej przyszłości. Pomocnik Barcelony nie narzeka na brak zainteresowania - pisze Ferran Martínez na łamach „Mundo Deportivo”.

Kilka dni temu Gerard Romero poinformował, że Sergio Busquets, którego kontrakt z Barceloną jest ważny tylko do 30 czerwca, ma na stole propozycję przedłużenia współpracy z katalońskim klubem do połowy 2024 roku z opcją wydłużenia o kolejne 12 miesięcy uzależnioną od liczby rozegranych minut. Z tytułu nowej umowy defensywny pomocnik mógłby liczyć na 3,5 miliona euro netto rocznie. Około trzy razy mniej niż obecnie.

W kierunku 34-latka spogląda kilka klubów. Nie od dziś wiadomo, że u siebie bardzo chciałby go mieć Inter Miami. Jest też drugi chętny z MLS, a mianowicie Toronto FC.

Hiszpan może liczyć na trzy oferty z samej Arabii Saudyjskiej. W gronie zainteresowanych znajdują się: Al-Nassr, którego piłkarzem jest Cristiano Ronaldo, Al-Hilal, które chciałoby też pozyskać Lionela Messiego, a także Al-Szabab, czyli drużyna Grzegorza Krychowiaka. Czy doświadczony piłkarz skusi się na którąś z nich? To okaże się niebawem.

Zdaniem Ferrana Martíneza szanse na to, że Busquets będzie kontynuował karierę w Europie, jeśli nie przedłuży kontraktu z Barceloną, są w zasadzie zerowe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lucas Hernández wyceniony. Bayern Monachium czeka na ofertę z PSG Lucas Hernández wyceniony. Bayern Monachium czeka na ofertę z PSG Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy