Sergio Ramos rozmawia z PSG [L'Équipe]

Sergio Ramos rozmawia z PSG [L'Équipe] fot. Sonia Arcos / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L'Équipe

Paris Saint-Germain od około dziesięciu dni jest w kontakcie z Sergio Ramosem. Aktualnie Francuzi są gotowi zaoferować mu roczny kontrakt z opcją na kolejne 12 miesięcy - przekonuje „L'Équipe”.

Odejście Sergio Ramosa z Realu Madryt po 16 latach gry bez przerwy to z pewnością jak dotąd największe wydarzenie tego lata. Hiszpan urósł do miana legendy „Los Blancos” i był niejako ich twarzą.

Życie toczy się jednak dalej, a środkowy obrońca, przez wzgląd na swój zaawansowany wiek oraz dobro rodziny, nie chce wyjeżdżać zbyt daleko. Oczywiście na ten moment występy w LaLidze nie wchodzą w grę.

Oddalony od Madrytu o dwie godziny podróży samolotem Paryż to realna opcja dla 35-latka. „L'Équipe” podaje, że istotnie trwają kontakty na linii Leonardo-zawodnik.

Pierwsze konkretne rozmowy zaczęło się przed około 10 dniami. Wstępnie 180-krotny reprezentanta „La Furia Roja” oczekiwałby dwuletniego kontraktu, ale z uwagi na jego ostatnie problemy zdrowotne, przedstawiciel Ligue 1 bardziej skłania się ku zaoferowaniu mu umowy ważnej do 30 czerwca 2022 roku z opcją na kolejne 12 miesięcy.

Na razie negocjacje nie są jeszcze na zaawansowanym etapie, lecz sprawa jest rozwojowa.

Sprowadzając Ramosa, paryżanie chcą dodać do zespołu doświadczenie, umiejętności obronne i charyzmę. Cechy potrzebne, aby wygrać puchar Ligi Mistrzów, których w swoim dorobku defensor ma aż cztery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy