Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Serie A

Poznaliśmy termin, w którym to rozegrane zostanie zaległe spotkanie Serie A pomiędzy Juventusem a Napoli. Dojdzie do niego 17 marca.

Spotkanie 3. kolejki rozgrywek ligi włoskiej pomiędzy Juventusem a Napoli miało pierwotnie odbyć się w październiku. Wówczas to jednak ze względu na sporą liczbę zakażeń w zespole gości, ostatecznie nie mogło dojść do skutku.

Wtedy to jednak zawodnicy „Starej Damy” stawili się na miejscu w wyznaczonym terminie i początkowo przyznano im zwycięstwo walkowerem w stosunku 3-0.

Później jednak działacze ekipy spod Wezuwiusza złożyli w tej sprawie apelację i odpowiednie organy postanowiły anulować ten rezultat. Ze względu na napięty grafik ciężko było jednak ustalić odpowiedni termin potyczki.

W czwartek Napoli mierzyło się z Granadą w ramach Ligi Europy. Hiszpanie pokonali Włochów w dwumeczu i awansowali do kolejnej fazy.

Z tego też powodu dla podopiecznych Gennaro Gattuso pojawił się dodatkowy termin w kalendarzu, z którego władze ligi postanowiły skorzystać.

Ustalono tym samym, że zaległe starcie trzeciej kolejki Serie A pomiędzy Juventusem a Napoli zostanie rozegrane 17 marca. Obie ekipy zameldują się na placu gry o godzinie 17:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy