Sevilla chciała wzmocnić ofensywę, piłkarz oblał testy medyczne

Sevilla chciała wzmocnić ofensywę, piłkarz oblał testy medyczne fot. OL
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Sevilla nie sprowadzi Jeffa Reine-Adélaïde’a, którego testy medyczne nie wypadły po myśli Hiszpanów - donosi Relevo.com.

Jorge Sampaoli, trener andaluzyjskiej drużyny, objął ją w trakcie sezonu i nie miał okazji do przeprowadzenia wzmocnień. Takowa nadarzyła się dopiero teraz.

Pierwszym nabytkiem jest Loïc Badé, drugim miał być Jeff Reine-Adélaïde.

– Grałem przeciwko niemu we Francji, jest bardzo dynamiczny i oferuje wysoki poziom w środku pola. To utalentowany pomocnik łączący różne cechy. On może wnieść do naszego środka pola wkład ilościowy i miejmy nadzieję, jakościowy. Zobaczymy, jak dostosuje się do miasta, drużyny i w jakiej będzie formie. Ma warunki, aby pomóc nam w części boiska, w której nie mamy zbyt wielkiego wyboru – powiedział Sampaoli.

Dziś Argentyńczyk musi czuć duży zawód.

Mimo że francuski pomocnik przybył już do Hiszpanii, a witał go sam Monchi, co potwierdzają krążące w sieci nagrania, operacja nie dojdzie do skutku.

Zawodnik Olympique’u Lyon tuż po transferze wartym 25 milionów euro dwukrotnie zerwał więzadło krzyżowe. W efekcie nie był w stanie pokazać pełni potencjału.

Sevilla nie chciała ryzykować i postanowiła poddać 25-latka szczegółowym testom medycznym. Ich wyniki nie zachwyciły.

Następstwem tego jest wycofanie się przedstawiciela LaLigi z wypożyczenia zawierającego opcję kupna za 12 milionów euro. Klubowi zależało na transferze piłkarza zdolnego do gry od razu po przyjściu, a w przypadku byłego młodzieżowego reprezentanta „Trójkolorowych” takiej pewności nie było.

Jeff Reine-Adélaïde, który podczas trwającego sezonu zgromadził 14 występów (ostatni mecz rozegrany 14 stycznia), na razie zostaje w ekipie „Les Gones”. Przeprowadzka wciąż jest jednak możliwa.

Co do „Los Sevillistas”, do zespołu po nieudanym wypożyczeniu wrócił Lucas Ocampos i w pierwszym spotkaniu pokazał się z dobrej strony. Niewykluczone, że to on zajmie w kadrze miejsce niedoszłego nabytku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy