Sevilla z ofertą za potencjalnego następcę Julesa Koundé

Sevilla z ofertą za potencjalnego następcę Julesa Koundé fot. Vladimir Koshkarov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Sevilla cały czas szuka następcy Julesa Koundé - podaje Fabrizio Romano.

„Sevilla wciąż szuka nowego środkowego obrońcy, podczas gdy Jules Koundé rozmawia z Chelsea. Nadal nie ma zgody co do wartości Kurta Zoumy. Hiszpański klub zaoferował 10 milionów euro za Ozana Kabaka. Schalke 04 odrzuciło pierwszą propozycję, wyceniając go na 15 milionów. Rozmowy trwają” - napisał włoski dziennikarz.

Krótko mówiąc, temat przenosin Koundé do Chelsea jest aktualny, choć do złożenia pozostało jeszcze parę elementów. Romano nie odniósł się na razie do wcześniejszych doniesień z Francji sugerujących, że Zouma wolałby zmienić klub wewnątrz Premier League zamiast przechodzić do Hiszpanii.

Sevilla chciałaby zarobić na 22-letnim Koundé 65-70 milionów euro.

Jeśli chodzi o wspomnianego Kabaka, to drugą część poprzedniego sezonu spędził on na wypożyczeniu w Liverpoolu. „The Reds” mieli opcję wykupu 21-letniego stopera, ale się na to nie zdecydowali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy