Sevilla z ofertą za potencjalnego następcę Julesa Koundé

Sevilla z ofertą za potencjalnego następcę Julesa Koundé fot. Vladimir Koshkarov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Sevilla cały czas szuka następcy Julesa Koundé - podaje Fabrizio Romano.

„Sevilla wciąż szuka nowego środkowego obrońcy, podczas gdy Jules Koundé rozmawia z Chelsea. Nadal nie ma zgody co do wartości Kurta Zoumy. Hiszpański klub zaoferował 10 milionów euro za Ozana Kabaka. Schalke 04 odrzuciło pierwszą propozycję, wyceniając go na 15 milionów. Rozmowy trwają” - napisał włoski dziennikarz.

Krótko mówiąc, temat przenosin Koundé do Chelsea jest aktualny, choć do złożenia pozostało jeszcze parę elementów. Romano nie odniósł się na razie do wcześniejszych doniesień z Francji sugerujących, że Zouma wolałby zmienić klub wewnątrz Premier League zamiast przechodzić do Hiszpanii.

Sevilla chciałaby zarobić na 22-letnim Koundé 65-70 milionów euro.

Jeśli chodzi o wspomnianego Kabaka, to drugą część poprzedniego sezonu spędził on na wypożyczeniu w Liverpoolu. „The Reds” mieli opcję wykupu 21-letniego stopera, ale się na to nie zdecydowali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy