Skandal pedofilski w Premier League. Piłkarz został aresztowany

Skandal pedofilski w Premier League. Piłkarz został aresztowany
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Mirror

Jeden z doświadczonych zawodników występujących na poziomie Premier League został zatrzymany pod zarzutami popełnienia przestępstw seksualnych wobec dzieci.

Dziennikarze „The Mirror” opublikowali i potwierdzili szokującą informację o aresztowaniu zawodnika regularnie występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Jego personalia nie mogły zostać ujawnione ze względu na ciążące na nim bardzo poważne zarzuty odnoszące się do popełniania przestępstw seksualnych wobec dzieci.

Wspomniane źródło mogło w zaistniałej sytuacji opublikować jedynie oświadczenia uzyskane ze strony policji oraz klubu zatrzymanego piłkarza, który został w trybie natychmiastowym zawieszony przynajmniej do czasu zakończenia śledztwa.

W piątek 16 lipca 2021 roku funkcjonariusze aresztowali 31-letniego mężczyznę pod zarzutem popełnienia przestępstw seksualnych wobec dzieci. Podejrzany został zwolniony za kaucją w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie” - napisała brytyjska formacja Greater Manchester Police.

Klub może potwierdzić, że zawiesił gracza pierwszej drużyny w oczekiwaniu na wyniki dalszego dochodzenia policji. Będziemy wspierać policję w toku prowadzonego śledztwa i nie będziemy publikować żadnych kolejnych oświadczeń” - dodał zespół w swoim oświadczeniu wysłanym „The Mirror”.

Brytyjski brukowiec, który nie może ujawnić nazwiska piłkarza, poza przekazaniem jego wieku zawartego w komunikacie policji podkreśla, że jest on etatowym reprezentantem swojego kraju i z jego udziałem został zrealizowane transfery opiewające na wiele milionów funtów.

Więcej na temat: Premier League Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy