Skandal pedofilski w Premier League. Piłkarz został aresztowany

Skandal pedofilski w Premier League. Piłkarz został aresztowany
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Mirror

Jeden z doświadczonych zawodników występujących na poziomie Premier League został zatrzymany pod zarzutami popełnienia przestępstw seksualnych wobec dzieci.

Dziennikarze „The Mirror” opublikowali i potwierdzili szokującą informację o aresztowaniu zawodnika regularnie występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Jego personalia nie mogły zostać ujawnione ze względu na ciążące na nim bardzo poważne zarzuty odnoszące się do popełniania przestępstw seksualnych wobec dzieci.

Wspomniane źródło mogło w zaistniałej sytuacji opublikować jedynie oświadczenia uzyskane ze strony policji oraz klubu zatrzymanego piłkarza, który został w trybie natychmiastowym zawieszony przynajmniej do czasu zakończenia śledztwa.

W piątek 16 lipca 2021 roku funkcjonariusze aresztowali 31-letniego mężczyznę pod zarzutem popełnienia przestępstw seksualnych wobec dzieci. Podejrzany został zwolniony za kaucją w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie” - napisała brytyjska formacja Greater Manchester Police.

Klub może potwierdzić, że zawiesił gracza pierwszej drużyny w oczekiwaniu na wyniki dalszego dochodzenia policji. Będziemy wspierać policję w toku prowadzonego śledztwa i nie będziemy publikować żadnych kolejnych oświadczeń” - dodał zespół w swoim oświadczeniu wysłanym „The Mirror”.

Brytyjski brukowiec, który nie może ujawnić nazwiska piłkarza, poza przekazaniem jego wieku zawartego w komunikacie policji podkreśla, że jest on etatowym reprezentantem swojego kraju i z jego udziałem został zrealizowane transfery opiewające na wiele milionów funtów.

Więcej na temat: Premier League Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy