Skandal z Yayą Touré. Został wykluczony z meczu charytatywnego

Skandal z Yayą Touré. Został wykluczony z meczu charytatywnego fot. Leyton Orient FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Sun I The Guardian

Jak pisze „The Sun”, Yaya Touré nie weźmie udziału w dorocznym meczu charytatywnym organizowanym przez UNICEF.

Spotkanie zaplanowano na niedzielę. Iworyjczyk miał zagrać w zespole Soccer Aid, ale tak się nie stanie. Wszystko przez zachowanie byłego zawodnika m.in. Barcelony oraz Manchesteru City.

37-letni Touré miał opublikować film ukazujący nagą kobietę w wannie na grupowym czacie na WhatsAppie. Nagranie doszło do innych zawodników i zawodniczek, którzy wystąpią w charytatywnym meczu, w tym Patrice’a Evry, Julie Fleeting, Lianne Sanderson oraz Chelcee Grimes. To jednak nie wszystko. Iworyjczyk miał bowiem zaproponować kolegom przyprowadzenie 19 prostytutek do hotelu przy okazji spotkania.

Wiadomości od Touré oburzyły większość odbiorców. 37-latek szybko je usunął i zgodnie z zaleceniami organizatora meczu wszystkich przeprosił. Cała sytuacja miała miejsce w czwartek wieczorem. Jak podają brytyjscy dziennikarze, ostatecznie zdecydowano, że Iworyjczyk nie weźmie udziału w spotkaniu.

Sprawę skomentował już rzecznik Soccer Aid, jednoznacznie oceniając, że zachowanie Touré, bez względu na to, czy żartował, czy nie, było nie na miejscu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy