Składy na Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
2018-10-06 18:53:24; Aktualizacja: 6 lat temu![Składy na Śląsk Wrocław - Legia Warszawa](img/photos/87566/1500xauto/transferyinfo.jpg)
Wiemy już, w jakich składach wystąpią zespoły Śląska Wrocław i Legii Warszawa w meczu 11. kolejki Ekstraklasy.
Śląsk przystępuje do dzisiejszego spotkania po nieoczekiwanejwygranej z Jagiellonią Białystok aż 4:0. Legia z kolei zremisowałaostatnio z Arką Gdynia 1:1. Wyżej w tabeli są jednak mistrzowiePolski, którzy z dorobkiem 18 punktów zajmują czwarte miejsce.Wrocławianie plasują się na dziesiątej lokacie. Największym zaskoczeniem w podstawowych składach wydaje się nieobecność Carlitosa, strzelca trzech bramek w tym sezonie Ekstraklasy.
ŚLĄSKWROCŁAW: Słowik; Broź, Celeban, Golla, Cotra, Pich, Łabojko, Chrapek, Cholewiak, Piech, Robak.
Ławka: Szczerbal, Augusto, Farshad, Radecki, Gąska, Pałaszewski, Tarasovs.
LEGIA WARSZAWA: Cierzniak; Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek; Cafu, Andre Martins; Kucharczyk, Szymański, Nagy; Jose Kante.
Ławka: Malarz, Pazdan, Antolić, Pasquato, Carlitos, Radović, Kulenović.