Skorża opuści Emiraty i obejmie klub?! Zaskakująco!

Skorża opuści Emiraty i obejmie klub?! Zaskakująco!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sportal.bg

Maciej Skorża jest głównym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca CSKA Sofia.

Nie jest żadną tajemnicą, że władze stołecznej ekipy poszukują nowego trenera. Najpierw bułgarskie media informowały o zaawansowanych rozmowach z Piotrem Nowakiem, jednak w ostatnich godzinach na horyzoncie pojawiło się nowe nazwisko.

Według „Sportal.bg” głównym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca CSKA jest Maciej Skorża. Tamtejsze media przedstawiają 46-latka jako jednego z najlepszych trenerów w naszym kraju. Bułgarzy zaznaczają również, że to właśnie pod jego wodzą Wisła Kraków pokonała wielką Barcelonę Pepa Guardioli w 2008 roku.

Ostateczną decyzję co do przyszłości byłego sternika m.in. Lecha Poznań, czy Legii Warszawa powinniśmy poznać w poniedziałek.

Warto dodać, że Skorża od marca pełni funkcję trenera reprezentacji olimpijskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Bez klubu pozostaje natomiast od października, kiedy to niesatysfakcjonujące wyniki były przyczyną zwolnienia go z Pogoni Szczecin.

CSKA to najbardziej utytułowany bułgarski klub. Stołeczna ekipa ma na swoim koncie 31 mistrzostw kraju i tym samym przewodzi tabeli wszechczasów. Poprzedni sezon zakończył na drugim miejscu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy