Skorża opuści Emiraty i obejmie klub?! Zaskakująco!

Skorża opuści Emiraty i obejmie klub?! Zaskakująco!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sportal.bg

Maciej Skorża jest głównym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca CSKA Sofia.

Nie jest żadną tajemnicą, że władze stołecznej ekipy poszukują nowego trenera. Najpierw bułgarskie media informowały o zaawansowanych rozmowach z Piotrem Nowakiem, jednak w ostatnich godzinach na horyzoncie pojawiło się nowe nazwisko.

Według „Sportal.bg” głównym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca CSKA jest Maciej Skorża. Tamtejsze media przedstawiają 46-latka jako jednego z najlepszych trenerów w naszym kraju. Bułgarzy zaznaczają również, że to właśnie pod jego wodzą Wisła Kraków pokonała wielką Barcelonę Pepa Guardioli w 2008 roku.

Ostateczną decyzję co do przyszłości byłego sternika m.in. Lecha Poznań, czy Legii Warszawa powinniśmy poznać w poniedziałek.

Warto dodać, że Skorża od marca pełni funkcję trenera reprezentacji olimpijskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Bez klubu pozostaje natomiast od października, kiedy to niesatysfakcjonujące wyniki były przyczyną zwolnienia go z Pogoni Szczecin.

CSKA to najbardziej utytułowany bułgarski klub. Stołeczna ekipa ma na swoim koncie 31 mistrzostw kraju i tym samym przewodzi tabeli wszechczasów. Poprzedni sezon zakończył na drugim miejscu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy