Škuletić nie trafi do Legii. Serb wybrał!

Škuletić nie trafi do Legii. Serb wybrał!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tvkcn.net

Petar Škuletić wkrótce zostanie nowym zawodnikiem AEK-u.

Zdaniem serbskich mediów, środkowy napastnik jest już dogadany z drużyną z Aten, do której ma trafić na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Lokomotiwu Moskwa.

26-letni zawodnik był wcześniej przymierzany do zasilenia szeregów Legii Warszawa. Mówiło się nawet o tym, że włodarze „Wojskowych” byli gotowi wydać na jego sprowadzenie ponad milion euro.

Škuletić od początku nie wyrażał jednak chęci dołączenia do zespołu mistrza Polski i gdy tylko pojawiły się zapytania z Grecji, to od razu skupił się na szukaniu nowego klubu właśnie w tym kraju.

Początkowo zainteresowanie usługami sześciokrotnego reprezentanta Serbii przejawiał PAOK. Przedstawiciele ekipy z Salonik nie przedstawili mu jednak na tyle korzystnej propozycji, aby na nią przystał, dlatego do tej drużyny trafił ostatecznie... Aleksandar Prijović.

Środkowy napastnik pomimo tego niepowodzenia dalej szukał nowego pracodawcy pośród zespołów z Superleague Ellada i koniec końców porozumiał się z AEK-iem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy