Škuletić nie trafi do Legii. Serb wybrał!

Škuletić nie trafi do Legii. Serb wybrał!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tvkcn.net

Petar Škuletić wkrótce zostanie nowym zawodnikiem AEK-u.

Zdaniem serbskich mediów, środkowy napastnik jest już dogadany z drużyną z Aten, do której ma trafić na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Lokomotiwu Moskwa.

26-letni zawodnik był wcześniej przymierzany do zasilenia szeregów Legii Warszawa. Mówiło się nawet o tym, że włodarze „Wojskowych” byli gotowi wydać na jego sprowadzenie ponad milion euro.

Škuletić od początku nie wyrażał jednak chęci dołączenia do zespołu mistrza Polski i gdy tylko pojawiły się zapytania z Grecji, to od razu skupił się na szukaniu nowego klubu właśnie w tym kraju.

Początkowo zainteresowanie usługami sześciokrotnego reprezentanta Serbii przejawiał PAOK. Przedstawiciele ekipy z Salonik nie przedstawili mu jednak na tyle korzystnej propozycji, aby na nią przystał, dlatego do tej drużyny trafił ostatecznie... Aleksandar Prijović.

Środkowy napastnik pomimo tego niepowodzenia dalej szukał nowego pracodawcy pośród zespołów z Superleague Ellada i koniec końców porozumiał się z AEK-iem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy