Škuletić nie trafi do Legii. Serb wybrał!

Škuletić nie trafi do Legii. Serb wybrał!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tvkcn.net

Petar Škuletić wkrótce zostanie nowym zawodnikiem AEK-u.

Zdaniem serbskich mediów, środkowy napastnik jest już dogadany z drużyną z Aten, do której ma trafić na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Lokomotiwu Moskwa.

26-letni zawodnik był wcześniej przymierzany do zasilenia szeregów Legii Warszawa. Mówiło się nawet o tym, że włodarze „Wojskowych” byli gotowi wydać na jego sprowadzenie ponad milion euro.

Škuletić od początku nie wyrażał jednak chęci dołączenia do zespołu mistrza Polski i gdy tylko pojawiły się zapytania z Grecji, to od razu skupił się na szukaniu nowego klubu właśnie w tym kraju.

Początkowo zainteresowanie usługami sześciokrotnego reprezentanta Serbii przejawiał PAOK. Przedstawiciele ekipy z Salonik nie przedstawili mu jednak na tyle korzystnej propozycji, aby na nią przystał, dlatego do tej drużyny trafił ostatecznie... Aleksandar Prijović.

Środkowy napastnik pomimo tego niepowodzenia dalej szukał nowego pracodawcy pośród zespołów z Superleague Ellada i koniec końców porozumiał się z AEK-iem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy