Sky Sports: Arsenal i Chelsea po jedno z objawień Serie A

Sky Sports: Arsenal i Chelsea po jedno z objawień Serie A fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak podaje Sky Sports, działacze Arsenalu i Chelsea są zainteresowani pozyskaniem Bryana Cristante.

23-letni środkowy lub ofensywny pomocnik na początku 2017 roku przeniósł się na zasadzie wypożyczenia z Benfiki do Atalanty. Włoch w zasadzie od razu prezentował się w jej barwach z bardzo dobrej strony. Jeśli chodzi o trwający sezon, ma on na koncie 33 spotkania, dziewięć goli i trzy asysty.

Dla pomocnika to zdecydowanie najlepsze rozgrywki w karierze. Wcześniej wychowanek Milanu był wypożyczany przez Benficę do Palermo oraz Pescary, ale w tych drużynach raczej nie błyszczał.

Zdaniem dziennikarzy Sky Sports w czołówce klubów zainteresowanych obecnie jego zatrudnieniem są właśnie Arsenal i Chelsea. Niewykluczone więc, że po zakończeniu sezonu dojdzie do londyńskiej rywalizacji o podpis zawodnika. Powyższe źródło dodaje, że może się w nią wtrącić również Borussia Dortmund.

Pod koniec zeszłego roku Cristante zadebiutował w reprezentacji Włoch. Sam zawodnik jest podobno bardzo zainteresowany przeprowadzką na Wyspy. Wart podkreślenia jest fakt, że posiada on również kanadyjski paszport i bardzo dobrze mówi po angielsku.

Na ten moment nie wiadomo tylko, jak dokładnie przeprowadzona zostanie potencjalna transakcja. Bardzo możliwe, że po zakończeniu sezonu Atalanta wykupi Włocha z Benfiki (zdaniem mediów ma taką możliwość), by od razu sprzedać go z dużym zyskiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy