Sky Sports: Pierwsza oferta za Zahę

Sky Sports: Pierwsza oferta za Zahę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Kilka dni temu Sky Sports informowało, że Arsenal przygotowuje propozycję za Wilfrieda Zahę. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Kanonierzy” przedstawili ją Crystal Palace.

Oferta opiewa na 40 milionów funtów, czyli prawie 45 milionów euro. Taka kwota raczej nie przekona władz „Orłów”, ale otwarcie negocjacji pokazuje, że Arsenal poważnie myśli o pozyskaniu skrzydłowego.

Crystal Palace przez długi czas oczekiwało za niego 80 milionów funtów. Zdaniem „Daily Mail” ostatnio wycena wzrosła do 100 milionów, do czego przyczyniło się odejście z londyńskiego klubu Aarona Wan-Bissaki (przenosiny do Manchesteru United). Działacze „Orłów” nie chcą żegnać się z dwoma swoimi gwiazdami w trakcie jednego okna.

Pomóc w przeprowadzeniu transakcji może jednak sam Zaha. Według „The Times” jest on zdecydowany na transfer do Arsenalu.

Na temat całej sprawy wypowiedział się brat 26-letniego piłkarza, Judicael. - Wilfried zawsze darzył Crystal Palace wielkim szacunkiem i wiele zawdzięcza temu klubowi. Gra w Arsenalu jest jednak jego marzeniem. Biorąc pod uwagę to, ile dał „Orłom”, mam nadzieję, że będą one w stanie dojść do porozumienia z „Kanonierami” - przyznał.


Bilans reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej z minionego sezonu to 36 występów, 10 bramek i 10 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Nie żyje Pape Diouf. Były prezes Olympique'u Marsylia był zakażony koronawirusem Nie żyje Pape Diouf. Były prezes Olympique'u Marsylia był zakażony koronawirusem Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy