Sky Sports: Pierwsza oferta za Zahę

Sky Sports: Pierwsza oferta za Zahę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Kilka dni temu Sky Sports informowało, że Arsenal przygotowuje propozycję za Wilfrieda Zahę. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Kanonierzy” przedstawili ją Crystal Palace.

Oferta opiewa na 40 milionów funtów, czyli prawie 45 milionów euro. Taka kwota raczej nie przekona władz „Orłów”, ale otwarcie negocjacji pokazuje, że Arsenal poważnie myśli o pozyskaniu skrzydłowego.

Crystal Palace przez długi czas oczekiwało za niego 80 milionów funtów. Zdaniem „Daily Mail” ostatnio wycena wzrosła do 100 milionów, do czego przyczyniło się odejście z londyńskiego klubu Aarona Wan-Bissaki (przenosiny do Manchesteru United). Działacze „Orłów” nie chcą żegnać się z dwoma swoimi gwiazdami w trakcie jednego okna.

Pomóc w przeprowadzeniu transakcji może jednak sam Zaha. Według „The Times” jest on zdecydowany na transfer do Arsenalu.

Na temat całej sprawy wypowiedział się brat 26-letniego piłkarza, Judicael. - Wilfried zawsze darzył Crystal Palace wielkim szacunkiem i wiele zawdzięcza temu klubowi. Gra w Arsenalu jest jednak jego marzeniem. Biorąc pod uwagę to, ile dał „Orłom”, mam nadzieję, że będą one w stanie dojść do porozumienia z „Kanonierami” - przyznał.


Bilans reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej z minionego sezonu to 36 występów, 10 bramek i 10 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy