Sneijder opuści Galatasaray?

2013-06-11 21:31:35; Aktualizacja: 11 lat temu
Sneijder opuści Galatasaray? Fot. Transfery.info

Wesley Sneijder może odejść z Galatasaray po zaledwie półrocznej przygodzie z turecką piłką. Jeśli klub otrzyma ciekawą ofertę transferową może zdecydować się na sprzedaż 29-letniego Holendra.

Prezydent drużyny mistrza Turcji, Unal Aysal, zapowiedział, że Sneijder może odejść z jego zespołu, jeśli klub chcący go pozyskać złoży ofertę satysfakcjonującą klub.

– Jeśli zostanie złożona oferta w okolicach 15 milionów euro, możemy zdecydować się na sprzedaż Wesleya. Na bieżąco śledzę plotki transferowe, które dotyczą naszego piłkarza, ale do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej oferty dotyczącej jego osoby - powiedział Unal Aysal w wywiadzie udzielonym tureckiej gazecie Sabah.

Były piłkarz Ajaksu Amsterdam przybył do klubu ze Stambułu w styczniowym okienku transferowym za 7.5 miliona euro z Interu Mediolan. Razem z tureckim zespołem zdobył tytuł mistrza Turcji oraz dotarł z nim do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W barwach Galatasaray wystąpił w 13 spotkaniach Super Ligi, w których zdobył 3 gole.

Podczas swojej kariery Sneijder występował w Holandii, Hiszpanii, Turcji i we Włoszech. Być może jego następnym przystankiem będzie Anglia. Zainteresowane sprowadzeniem piłkarza reprezentacji Holandii są Chelsea Londyn i Tottenham Hotspur.