Sofyan Amrabat zasłużył na przeprowadzkę do większego klubu. Potrzeba jednak 45 milionów euro

Sofyan Amrabat zasłużył na przeprowadzkę do większego klubu. Potrzeba jednak 45 milionów euro fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Fiorentina ani myśli oddawać Sofyana Amrabata bez solidnego zarobku. Jeśli Marokańczyk ma odejść, należy za niego zapłacić 45 milionów euro. Zainteresowanie nim wyrażają chociażby Atletico Madryt oraz Sevilla - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

W trwającym sezonie defensywny pomocnik prezentuje się znakomicie, a doskonały mundial w jego wykonaniu jest tylko potwierdzeniem tych słów.

Za dobrą grą poszły zakusy ze strony innych ekip i wycena na poziomie 40 milionów euro. Wtedy w grze o jego podpis był Liverpool.

Dziś chrapkę na tego zawodnika mają jeszcze Atletico Madryt, Tottenham Hotspur oraz Sevilla, a cena idzie w górę. „Viola” oczekuje już 45 milionów euro.

„La Gazzetta dello Sport” pisze, że klub z Florencji najchętniej zatrzymałby Sofyana Amrabata u siebie, ale jednocześnie jego sternicy nie mogą pozwolić sobie na przegapienie tego typu okazji.

Wydaje się zatem, że 26-latek zostanie sprzedany temu, kto da więcej, o ile oczywiście propozycję zaakceptuje również sam piłkarz. On w ostatnim czasie najchętniej spoglądał w kierunku Anglii, ale jak widać, pojawiła się opcja kontynuowania kariery w Hiszpanii.

Amrabat w Katarze zajął z Marokiem czwarte miejsce, a w barwach Fiorentiny rozegrał już 78 spotkań.

Na swoim koncie ma także grę w Feyenoordzie Rotterdam czy Hellasie Verona.

***

Oni mogą zmienić klub po mundialu. 23 piłkarzy w blokach startowych

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy