Sprawa z Paulo Sousą załatwiona. Pieniądze dla PZPN-u [Gonçalo Lopes]

Sprawa z Paulo Sousą załatwiona. Pieniądze dla PZPN-u [Gonçalo Lopes] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goncalo Lopes I Vene Casagrande [Twitter]

Rozwiązanie kontraktu Paulo Sousy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest przesądzone - podają Gonçalo Lopes i Venê Casagrande.

Jak napisał Lopes na Twitterze, sprawa pomiędzy Sousą, Flamengo i polską federacją jest załatwiona. PZPN ma otrzymać za wcześniejsze rozwiązanie umowy 325 tysięcy euro (do tej pory pisano o 300 tysiącach). Casagrande twierdzi to samo, ale podał minimalnie niższą kwotę - 320 tysięcy euro. Miała zostać ona potwierdzona przez jednego z przedstawicieli trenera.

Drugi z dziennikarzy podkreślił również, a w zasadzie potwierdził wcześniejsze doniesienia, że tuż po dopięciu formalności w Polsce Sousa obejmie Flamengo.

Wszystko wskazuje więc na to, że mało przyjemna saga z 51-letnim szkoleniowcem w roli głównej lada moment dobiegnie końca.

Sousa został selekcjonerem reprezentacji Polski w styczniu tego roku. Drużyna zdążyła rozegrać pod jego skrzydłami 15 meczów (sześć zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki). W tym czasie nie wyszła z grupy na EURO 2020, a w eliminacjach Mistrzostw Świata zajęła drugie miejsce w tabeli grupy I i w marcu czekają ją baraże.

Cezary Kulesza zwołał nadzwyczajne posiedzenie zarządu PZPN-u [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy