Srna: Odrzuciłem Chelsea i Bayern

Srna: Odrzuciłem Chelsea i Bayern
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Sky Sports

Kapitan Szachtara Donieck Darijo Srna przyznał, że w ostatnich latach chciały go sprowadzić między innymi Chelsea i Bayern Monachium, ale Chorwat wolał pozostać na Ukrainie.

31-latek jest już w Doniecku jedenaście lat. Stał się legendą wielokrotnego mistrza Ukrainy oraz kapitanem zespołu. Odrzucił propozycję większych prestiżowo klubów, czym na pewno zaskarbił sobie sympatię kibiców. Sam mówi, że duży wpływ na taki rozwój wydarzeń miała jego rodzina.

- Otrzymałem dwie konkretne oferty: z Chelsea i Bayernu. Postanowiłem zostać w klubie, który mam w sercu, w którym dojrzałem piłkarsko przez jedenaście lat. W innym kraju zarobiłbym więcej, ale podkreślam - kierowałem się sercem - stwierdził 31-letni Srna.

Chorwata znamy głównie z Szachtara, ale to wychowanek Hajduka Split, z którego w 2003 roku przeszedł do Szachtara. Przez jedenaście lat Srna zagrał dla zespołu z Doniecka niemal czterysta spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy