SSC Napoli: Agent potwierdza. Hysaj opuści klub

SSC Napoli: Agent potwierdza. Hysaj opuści klub fot. Elseid Hysaj I Instagram
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Radio Punta Nuovo

Przygoda Elseida Hysaja z SSC Napoli powoli dobiega końca.

Trener Carlo Ancelotti buduje drużynę po swojemu i widzi coraz mniej miejsca dla Albańczyka, który jeszcze do niedawna był jednym z podstawowych graczy drużyny. Zawodnik dość szybko trafił do Włoch i w 2015 roku otrzymał szansę wejścia na wyższy poziom, przenosząc się z Empoli właśnie do Neapolu. Przygoda na Stadio San Paolo powoli dobiega jednak końca, ponieważ piłkarz ani myśli pełnić rolę głębokiej rezerwy.

- Elseid udowodnił, że potrafi być istotnym graczem po obu stronach boiska - zapewnia Mario Giuffredi, agent piłkarza, w rozmowie z „Radio Punto Nuovo”.

- Ancelotti deklarował przede mną, że byłby szczęśliwy na jego pozostanie, bo to dałoby mu gwarancję. Ostatecznie Hysaj został, bo nie byliśmy w stanie dopiąć negocjacji. Skończyło się jednak źle dla nas, ponieważ to trener ustala skład.

Przedstawiciel zawodnika mówi tutaj o nieudanym transferze do Romy, która starała się o 25-latka. Niewykluczone, że temat powróci w kolejnym oknie.

- AS Roma byłaby dobrym rozwiązaniem, jeśli nie nawet naszym pierwszym wyborem. W przyszłym roku jego kontrakt wygasa. Napoli może go stracić za darmo, a to byłaby wielka szkoda, bo mamy świetne relacje.

Agent dodaje jednak, że wzajemne stosunki nie wpłyną pozytywnie na dalszą współpracę z Napoli.

- Na pewno nie przedłużymy umowy, nie ma na to warunków i zarówno my, jak i Napoli doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Myślę, że to dla niego czas na zmiany spędził tu cztery i pół roku. Nie ma o czym rozmawiać, co do tego jesteśmy zgodni.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy