Stal Mielec ma chrapkę na napastników Rakowa Częstochowa

Stal Mielec ma chrapkę na napastników Rakowa Częstochowa fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Maciej Wąsowski [Weszlo.com]

Sebastian Musiolik i Jakub Arak to zawodnicy, którzy przykuwają uwagę Stali Mielec - informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

Do zakończenia okna transferowego w Polsce zostały niecałe dwa tygodnie, a niektóre z ekip nadal borykają się z kłopotami kadrowymi. Do tej grupy zalicza się między innymi Stal Mielec, która szuka wzmocnień formacji ofensywnej.

Już jakiś czas temu Śląsk Wrocław skrócił wypożyczenia jednego z liderów ekipy Adama Majewskiego, czyli Fabiana Piaseckiego. Jakby tego było mało, u Mateusza Maka zdiagnozowano lekkie zapalenie mięśnia sercowego.

To powoduje spory ból głowy dla sztabu szkoleniowego. Okazuje się, że z odsieczą może przyjść Raków Częstochowa.

Według ustaleń Wąsowskiego na celowniku ekipy z Podkarpacia znaleźli się dwaj podopieczni Marka Papszuna - Sebastian Musiolik oraz Jakub Arak.

Bardzo możliwe, że wicemistrz Polski sprowadzi zimą jakiegoś atakującego, dlatego też możliwe, że wypożyczy jednego ze swoich piłkarzy rywalowi, który jest w potrzebie. Wszystko po to, by ci nie tracili czasu na ławce rezerwowych, a gromadzili cenne minuty.

Bardziej prawdopodobne wydaje się, że do Stali może trafić drugi z tych zawodników, czyli Jakub Arak. Jeśli tak się stanie, będzie to jego powrót do Mielca. W barwach tej ekipy grał w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

W obecnych rozgrywkach nazbierał łącznie 12 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy