Stal Mielec przedstawiła swoją listę transferową [OFICJALNIE]

Stal Mielec przedstawiła swoją listę transferową [OFICJALNIE] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec opublikowała listę piłkarzy, którzy otrzymali od działaczy wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Lista transferowa mielczan jest dość długa, ponieważ liczy osiem nazwisk. Znaleźli się na niej Jonathan de Amo, Eryk Galara, Maciej Jankowski, Aleksandyr Kolew, Kamil Kościelny, Kacper Sadłocha, Łukasz Seweryn i Mateusz Wyjadłowski.

Najwięcej meczów z tego grona rozegrał w tym sezonie 31-letni De Amo. Środkowy obrońca wybiegał 16 razy na boiska Ekstraklasy i strzelił jednego gola. Drugi na liście pod tym względem jest 32-letni Jankowski z 12 rozegranymi spotkaniami.

Pierwsza część sezonu 2021/2022 Ekstraklasy:

Jonathan de Amo – 16 występów, gol;
Maciej Jankowski – 12 występów;
Kamil Kościelny – osiem występów;
Aleksandyr Kolew – siedem występów, gol;
Mateusz Wyjadłowski – trzy występy;
Kacper Sadłocha – dwa występy;
Eryk Galara – zero występów;
Łukasz Seweryn – zero występów.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, o wspomnianego Jankowskiego stara się Wieczysta Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy