OFICJALNIE: Stal Mielec z jeszcze jednym transferem

OFICJALNIE: Stal Mielec z jeszcze jednym transferem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Stal Mielec

Bożidar Czorbadżijski dołączył do Stali Mielec, zostając bohaterem trzynastego klubu transferu Ekstraklasy.

Dziewięciokrotny reprezentant Bułgarii zasilił szeregi beniaminka polskiej Ekstraklasy na zasadzie wolnego transferu po wcześniejszym rozwiązaniu umowy z CSKA Sofia.

Środkowy obrońca po zaliczeniu wszystkich testów związał się z drużyną z województwa podkarpackiego do końca czerwca 2022 roku i będzie w niej występował z numerem 4 na koszulce.

Bożidar Czorbadżijski uchodził swego czasu za bardzo utalentowanego defensora i zbierał bardzo pochlebne recenzje za swoją grę w barwach wspomnianego zespołu.

Z tego też powodu przeniósł się w sierpniu ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia do FSCB. W rumuńskiej drużynie zdołał jednak wystąpić w tylko trzech meczach, w których ujrzał dwie czerwone kartki i między innymi z tego powodu klub z Bukaresztu zdecydował się z niego zrezygnować już zimą.

25-latek po powrocie do CSKA Sofia nie odgrywał w macierzystej ekipie żadnej roli i dlatego postanowił się z nią rozstać.

Środkowy obrońca jest w sumie trzynastym wzmocnieniem dokonanym przez Stal Mielec po powrocie do Ekstraklasy. Przed nim umowy z polskim zespołem podpisali Jakub Wróbel, Michał Gliwa, Łukasz Zjawiński, Petteri Forsell, Marcin Flis, Mateusz Matras, Martin Sus, Damian Pawłowski, Wojciech Błyszko, Kamil Kościelny, Paweł Tomczyk i Mateusz Żyro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze OFICJALNIE: Patrick Vieira odchodzi z Nice OFICJALNIE: Patrick Vieira odchodzi z Nice Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent Royston Drenthe bankrutem Royston Drenthe bankrutem FIFA 21 next gen już dostępna. Postawiono na szczegóły [WIDEO] FIFA 21 next gen już dostępna. Postawiono na szczegóły [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy