Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE]

Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Channel 4

Steven Gerrard nie obejmie ostatecznie Trabzonsporu. Niedawny kandydat na selekcjonera reprezentacji Polski na razie skupi się na pracy w telewizji i będzie ekspertem Channel 4 przy okazji najbliższych starć reprezentacji Anglii.

Steven Gerrard od jakiegoś czasu uchodzi za szkoleniowca z dużym potencjałem, który pokazał przecież pracując w Rangers. Tam sięgnął przecież po mistrzostwo Szkocji.

Na kanwie dobrze wykonanej pracy w Glasgow otrzymał propozycję przenosin do Aston Villi.

O ile jego początki w Birmingham były naprawdę obiecujące, o tyle po czasie zespół popadł w marazm. Do tego stopnia, że pod koniec października 2022 roku zastąpił go Unai Emery.

Od tamtej pory Gerrard pozostaje bez pracy, a media łączyły go w tym czasie między innymi z reprezentacją Polski oraz Leeds United. Ostatnio z kolei typowano go do objęcia Trabzonsporu.

Teraz okazuje się, że Anglik rzeczywiście wraca do pracy, ale w innej roli. Channel 4 poinformował, że były świetny pomocnik między innymi Liverpoolu ma być ekspertem telewizji przy okazji meczów „Synów Albionu” w ramach eliminacji do EURO 2024.

Dołącza on tym samym Jilla Scotta i Joe'a Cole'a.

Na temat zatrudnienia Stevena Gerrarda wypowiedział się dyrektor ds. treści Channel 4 Ian Kantz.

- Będzie to pierwszy mecz reprezentacji Anglii od porażki przeciwko Francji na mundialu w Katarze. Zmierzymy się z Włochami, czyli drużyną, której na mistrzostwach nie było. To kluczowy mecz i jestem podekscytowany, że będą z nami Steven Gerrard, Jill Scott oraz Joe Cole - powiedział.

Reprezentacja Anglii zmierzy się w marcu z Włochami (23 marca) i Ukrainą (26 marca).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy