Straszne informacje Romaina Moliny: Piłkarze z Premier League i Ligue 1 doznali urazów i chorób odbytu po wielokrotnych gwałtach w młodości. Łącznie skrzywdzono ponad 400 osób

Straszne informacje Romaina Moliny: Piłkarze z Premier League i Ligue 1 doznali urazów i chorób odbytu po wielokrotnych gwałtach w młodości. Łącznie skrzywdzono ponad 400 osób fot. Romain Molina [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Romain Molina [Twitter] I Actu Foot [Twitter]

W czwartkowy wieczór dziennikarz Romain Molina przedstawił wiele szokujących informacji dotyczących świata piłki nożnej.

Molina zorganizował w czwartek rozmowę w pokoju na Twitterze. Od początku dawał do zrozumienia, że ma do przekazania wiadomości, które mogą wywołać szok. Tak też było. W pewnym momencie dziennikarza współpracującego z wieloma redakcjami, w tym „The Guardian”, CNN, BBC czy „The New York Times” słuchało ponad 70 tysięcy osób. W tym gronie nie brakowało znanych piłkarzy.

Molina rozpoczął wiele wątków. To tylko niektóre z nich.

- Międzynarodowi piłkarze występujący na co dzień w Premier League i Ligue 1 byli wielokrotnie gwałceni w młodości. Niektórzy z nich doznali urazów i chorób odbytu, w wyniku czego musieli udawać się na leczenie do specjalistycznych klinik. Łącznie znęcano się na ponad 400 zawodnikach. Trener za to odpowiedzialny zachował pierwsze licencje swoich ofiar.

- Elye Wahi nie został zwolniony z centrum szkoleniowego Caen za uderzenie przełożonego. Został zwolniony za to, że pod groźbą napaści fizycznej sprowadził kolegów do łazienki, aby się tam rozebrali i masturbowali na jego oczach.

- Megan Rapinoe jest bardziej zainteresowana braniem pieniędzmi niż wstawianiem się za młodymi dziewczynkami, które są wykorzystywane.

- Międzynarodowy trener został przyłapany na zgwałceniu dwóch 13-letnich dziewczynek. Jego pracodawca, który był gigantem medialnym, zwolnił go w ciszy w 2017 roku. Ta sprawa jest szczególnie niepokojąca dla nas - Francuzów. W ukrywaniu tej historii uczestniczyła znana, bardzo lubiana osoba.

- Niektóre mecze międzypaństwowe w Azji są ustawianie, przez co wielu zawodników przestało dołączać do swoich drużyn.

- Ligi w większości krajów Azji Południowo-Wschodniej, Europy Wschodniej i Ameryki Łacińskiej są ustawiane. Irlandia, Malta i Gibraltar również mają „dużo” ustawianych meczów.

- Były reprezentant Francji był zaangażowany w przemyt narkotyków i różnych produktów w innym kraju. Prezes jego klubu uratował mu tyłek - poinformował Molina.

Romain Molina: Jedna z największych akademii piłkarskich w Kinszasie jest prowadzona przez pedofilów

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy