Strinić w Napoli

Strinić w Napoli
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sportske Novosti

Ivan Strinić w jednym z wywiadów potwierdził, że zostanie zawodnikiem Napoli.

27-letni lewy obrońca zapewnił przy tym, że pozostały do ustalenia jeszcze szczegóły.

Według włoskich i chorwackich mediów do podpisania kontraktu dojdzie już w poniedziałek, a za sezon gry zawodnik dostanie 1,6 miliona euro (plus 300 tysięcy euro zmiennych) na mocy 3,5-letniej umowy.

Do nowego klubu trafia na zasadzie wolnego transferu po czteroletnim pobycie w Dnipro Dniepropietrowsk. 

Chorwat mógł pozostać na Ukrainie, bowiem poważnie zainteresowane jego sprowadzeniem było Dynamo Kijów, wolał jednak przeprowadzkę do Italii, gdzie jego zadaniem będzie zastąpienie Faouziego Ghoulama, który z reprezentacją Algierii uda się wkrótce na Puchar Narodów Afryki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy